YoloQ Podcast #67 – Základy obchodovania

YoloQ Podcast 67 - Základy obchodovania - webAj vás neustále prekvapuje, že v podcaste o League of Legends sa venujeme hre League of Legends? Nemusíte sa báť – nie ste sami 😀 A možno aj práve preto sa Profesionál tento krát rozhodol prelomiť zažité zvyky a na úvod nám porozpráva svoje dojmy z hrani ahry Hitman. Napokon, prečo nie? 😛

Ako to býva zvykom, deň po nahraní predošlého dielu podcastu začal Riot valiť novinky jednu za druhou. Aj preto ich dnes máme trochu viac:

  • Death Blossom Kha’Zix skin  (YouTube video)
  • Zoznam Aprílových/Dubnových zliav na skiny (EN) (CZ)
  • Ako vznikal Aurelion Sol (EN) (CZ)
  • Kluby sú už dostupné (EN) (CZ)
  • Aplikácia League Friends (EN) (CZ)

Ak vás zaujíma téma tradingu na linke, tak ste na správnom mieste. Tento krát si vezmeme na mušku základy tzv. „obchodovania“ na linke. Zhrnieme si informácie o tom, čo je to trading, na čo si dať pozor pred začatím tradingu, ako sa správať v prípade šikany od nepriateľa a Profesionál nezabudne prihodiť pár zaujímavých rád o power spikeoch hrdinov.

LCS v kocke sa zameria na novinku ohľadne odhcodu „life coacha“ Woodbucka z tímu TSM a porozprávame sa na tému nenahraditeľnosti a ega niektorých pro hráčov. Pozrieme sa na výsledky jarného splitu v EU a NA ligách a trochu si pripomenieme zvláštne výhry UoL proti H2K a Elements proti Fnatic..

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 67 – Základy obchodovania

YoloQ Podcast 67 - Základy obchodovania


1. Úvod – Nový Hitman je 5/10 (00:00)
2. Novinky (07:12)
3. Základy tradingu na linke (23:06)
4. LCS v kocke – týždeň 9 (47:32)
5. Piercing Light (Mako Remix) (1:30:49)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.