YoloQ Podcast #63 – Dnešná META

YoloQ Podcast 63 - Dnešná META - webDnešná META zamiešala karty a dokázala sa zmeniť doslova v priebehu niekoľkých dní. Prečo? Čo sa stalo? Naozaj všetko zapríčinil iba patch 6.3? Dozviete sa v epizóde 63!

Po naozaj nevydarenom úvode, ktorý celý zostal vo finálnej verzii ( aby ste si nemysleli že všetko vždy ide hladko na 100% 😛 ) sa spolu s pánom Fifinasom pozrieme na niekoľko noviniek, ktoré sa týkali predovšetkým profesionálnej ligy a výpredaju skinov:

  • MSI Šanghaj 2016 (EN)
  • Majstrovstvá sveta iba v USA (EN)
  • Mistery skiny a balíčky hrdinov so skinmi (EN) (CZ)
  • Zoznam zlacnených skinov na Marec/Březen 2016 (EN) (CZ)

Zvyšok podcastu sa venujeme téme, ktorá by mohla zaujať všetky úrovne hráčov – dnešná META hra. Prečo je silný AP Udyr? Dokedy bude Kog’Maw rektiť bronze ligu aj pro LCS zápasy? Kto vykopal zo zeme Malphita (haha vtip) a prečo prvé týždne LCS hier bola pickovaná Lissandra? Čo banovať a akí iní skrytí OP hrdinovia SoloQ sa môžu v najbližších dňoch vynoriť z hmly? Všetko dopodrobna rozoberieme a premyslíme s Fifinasom.

Čo si o našej diskusii myslíte vy? Súhlasíte s našimi výbermi OP hrdinov? Kto je podľa vás skrytý OP šampión budúcich týždňov? Dajte nám vedieť do komentárov alebo e-mailom!

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek nám môžete vložiť do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 63 – Dnešná META

YoloQ Podcast 63 - Dnešná META


1. Úvod – hrali sme rankedy (00:00)
2. Novinky (05:46)
4. Dnešná META (Udyr, Kog’Maw, Ezreal, Corki, Malphite a iní) (16:40)
5. The Glory (James Egbert Remix) (1:02:33)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.