YoloQ Podcast #62 – Rímsky ninja a mafiozo

YoloQ Podcast 62 - Rímsky ninja a mafiozo - webRímsky ninja a mafiozo už niekoľko dní úspešne behajú po mape Sumoner’s Rift a preto je ten najlepší čas niečo viac si o nich povedať. Ale najskôr preberieme novinky, ktoré sa týkajú prevažne nových skinov na hrdinov a konca jedného zabudnutého herného režimu. Odkazy nájdete priamo tu:

Z dvoch hlavných hrdinov dňa sa ako prvý dostal na pretras nový Shen, The Eye of Twilight. Spolu s Profesionálom preberieme jeho pozmenené ability, akú rolu v tíme dokáže zastávať a nakoniec všetko zakončíme dávkou osobných názorov na to, či sa rework podaril alebo skôr nepodaril.

Jhin, The Virtuoso, respektíve debata o ňom zaplní druhú polovicu témy dňa. Preberieme po jednom jeho schopnosti, rolu v tíme, úroveň zábavnosti tohto nového marksmana a porovnáme naše skúsenosti priamo z hry či už s Jhinom alebo proti nemu. A nezabudli sme ani na celkové zhodnotenie.

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek nám môžete vložiť do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 62 – Rímsky ninja a mafiozo

YoloQ Podcast 62 - Rímsky ninja a mafiozo


1. Úvod – stolička (00:00)
2. Novinky (04:13)
4. Rework Shena + Jhin the Virtuoso (20:42)
5. Jhin Music Theme (50:55)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.