YoloQ Podcast #61 – Náš pán a spasiteľ

YoloQ Podcast 61 - Náš pán a spasiteľ - webAko sa v poslednom čase stalo dobrým zvykom, v tomto diely podcastu riešime dôležité zmeny, ktoré do hry priniesol patch 6.2. A riešime e-mail, ktorý nám poslal náš pán a spasiteľ. 😀

Z noviniek by sme vám radi dali do pozornosti niekoľko zaujímavých odkazov, ktoré stojí za to si odkliknúť a niečo málo sa k daným témam dozvedieť:

Pred tým, ako sme sa vrhli na hlavnú tému, pozastavili sme sa pri e-maile od pána menom LordExtremLord ktorý zase raz zachránil situáciu svojím správne načasovaným e-mailom s otázkou ohľadne plánovanej, letnej prerábky mágov.

Patch 6.2 sa nesie v duchu potrebných nerfov, ktoré podľa nás neboli dotiahnuté do poriadneho konca a preto sú Dr.Mundo a Tahm Kench aj naďalej permanentne banovaní v každej hre nie len nami, ale aj protihráčmi. Nezabudneme spomenúť nerf Frost Queen’s Claim a zlacnenie dôležitých AP predmetov pre mid lanerov, opravy nového výberu hrdinov a Profesionál iba pre vás zložitými matematickými vzorcami  vypočítal, prečo sa ešte stále neoplatí kupovať štartovací predmet s názvom Cull.

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek nám môžete vložiť do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 61 – Náš pán a spasiteľ

YoloQ Podcast 61 - Náš pán a spasiteľ


1. Úvod – už sme rozradení (00:00)
2. Novinky (05:43)
3. Listáreň – Letná prerábka mágov (LordExtremLord) (16:34)
4. Naše poznámky k patchu 6.2 (19:59)
5. Lunar Revel 2016 Theme (52:02)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.