YoloQ Podcast #60 – Skvelý MultiQQ

YoloQ Podcast 60 - Skvelý MultiQQ - webSkvelý MultiQQ je už na živých serveroch a ak nie všetci, tak určite aspoň väčšina z nás si ho mala už možnosť vyskúšať. A keďže je to novinka, pozvanie do imaginárneho štúdia prijal wrenchman CZ fóra League of Legends – Profesionál.

Najprv niekoľko odkazov na dôležité články:

  • Náhľad Lunar Revel 2016 skinov (YouTube video)
  • Náhľad troch nových Poro ikon na predaj (EN) (CZ)
  • Zoznam Februárového/Únorového výpredaja skinov (EN)

Dnešný diel bude celý patriť novému výberu hrdinov zmenám v hraní hodnotených hier. Povieme si naše dojmy z novo zavedeného Dynamického a Solo hrania a na pretras sa dostane aj mäkký reset MMR, ktorý Riot urobil na začiatku novej sezóny. Spolu s Profesionálom si povieme vštetky pre a proti, zhrnieme naše očakávania – a zaujímal by nás aj váš názor. Čo si o novom výbere hrdinov pred hrou myslíte vy? Tešíte sa na solo a dynamic que? A vôbec – už ste odohrali svoje rozraďovacie zápasy? 😛

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek mi môžete vložiť do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉 A pripomínam, že ak má niekto záujem o vyskúšanie LCS Fantasy Ligy, ja som pripravený a ochotný ísť do toho 😉


YoloQ Podcast 60 – Skvelý MultiQQ

YoloQ Podcast 60 - Skvelý MultiQQ


1. Úvod – neodohrali sme rozraďovačky (00:00)
2. Novinky (02:39)
3. Nový výber hrdinov a sezóna 6 (12:19)
4. Welcome to Planet Urf (Jauz Remix) (50:05)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 5 rokov ago
    • 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.