YoloQ Podcast #59 – Veselý podcast je veselý

YoloQ Podcast 59 - Veselý podcast je veselý - webVeselý podcast je veselý, priatelia! Hlavne po tom ako sa doplnia zásoby tekutín 😀 Ale ani to nezastavilo nahrávanie a prísun vášho pravidelného týždenného podcastu. Ktorý prekypoval novinkami a zaujímavými informáciami.

Noviniek bolo tento krát naozaj dosť. Týkajú sa nie len novej sezóny, ale aj aktuálnych zmien, nového hrdinu Jhina a prerobeného Shena (z ktorého sa stal rímsky centurión). Tu sú podstatné odkazy na dôležité články:

  • Sezóna 6 začína už čoskoro (EN) (CZ)
  • Výpredaj hrdinov, skinov a runových stránok (EN)
  • Jhin the Virtuoso (EN) (CZ)
  • Nový Shen (EN) (CZ)
  • Challenger Nidalee skin (YouTube video)
  • Podrobnosti o bedničkách a vytváraní skinov a hrdinov (CZ fórum)
  • Nový album hudby League of Legends (EN)

Keďže vyšiel nový patch – konkrétne patch 6.1 (prvý v tomto roku), vynecháme tretí diel mini série ako sa dostať z low elo divízií a venujeme sa zmenám, ktoré spomínaný patch do hry priniesol. Ako je zvykom – neriešim celý patch, iba veci, ktoré sú podľa mňa podstatné a najdôležitejšie. Na ostatné detaily tu máte predsa Patchcast 6.1, no nie? 😛 Okrem iného spomeniem nový jungle enchant Runic Echoes, zmeny na support predmetoch a trinketoch, oslabeného Rift Heralda a pár ďalších vecí.

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek mi môžete vložiť do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉 A pripomínam, že ak má niekto záujem o vyskúšanie LCS Fantasy Ligy, ja som pripravený a ochotný ísť do toho 😉


YoloQ Podcast 59 – Veselý podcast je veselý

YoloQ Podcast 59 - Veselý podcast je veselý


1. Úvod – neznášam MID, videá, Brno (00:00)
2. Novinky (02:43)
3. Listáreň (22:45)
4. Poznámky k patchu 6.1 (23:11)
5. Worlds Collide (Arty Remix) (49:12)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.