YoloQ Podcast #57 – Ticho na plešine

YoloQ Podcast 57 - Ticho na plesine - webUhorková sezóna v League of Legends pokračuje, ale ani to nám nezabráni v pokračovaní s podcastom. To, že Riot nám nedá nič na komentovanie predsa neznamená, že si dáme prestávku. Zvlášť, keď tém na pretras je viac ako dosť.

Žiaľ, okrem jednej zaujímavej novinke na PBE dnes budeme bez odkazov na zaujímavosti zo sveta Ligy, ale o to viacej času zostalo na hlavnú tému. Resp. prvý z troch dielov o tom, ako sa dostať z low elo.

V prvom diely tejto série sa sústredíme na to, ako sa dostať z bronze ligy. Pre niekoho je to otázka pár hier, pre iného pár mesiacov. Prečo je to tak? Čo môžeme urobiť preto, aby sme si urýchlili cestu z bronze ligy? A prečo nie je hanba byť v bronze lige? Nebojte sa priatelia, na všetky otázky nájdete odpoveď práve v diely číslo 57.

A ak náhodou máte dodatočnú otázku alebo niečo nebolo dostatočne vysvetlené, nezabudnite že existuje sekcia s komentármi priamo pod týmto článkom, rovnako ako Facebook skupina a e-mailová adresa, kde môžete svoje otázky či pripomienky napísať z pohodlia vášho domova 😉

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek mi môžete napísať do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 57 – Ticho na plešine

YoloQ Podcast 57 - Ticho na plesine


1. Úvod – Shaco je zábavný hrdina (00:00)
2. Novinky (03:55)
3. Ako sa dostať z low elo 1 – bronze liga (15:07)
4. Riot Games Music – GGWP (42:07)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.