YoloQ Podcast #56 – Pred sezónny stres

YoloQ Podcast 56 - Pred sezónny stres - webPred sezónny stres je stav, ktorý zažíva veľa hráčov a hráčiek hry League of Legends. Prevažne tých, ktorí už nejaký ten piatok hrajú. Ukončí sa sezóna a Riot na nás vrhne tzv. pred sezónu, kedy všetko zmení, vymaže, prepíše, doplní, prefarbí a vypľuje na nás s tým že „tu máte noobovia, hrajte sa a ukážte nám čo viete“ 😀 A mnoho hráčov a hráčiek s tým má problém a od hry sa začne odvracať alebo dokonca začne tvrdiť, že LoL sa spláchlo do záchoda a je už o ničom a nedá sa hrať. Ale je tomu tak naozaj?

Tento týždeň nemáme žiadne novinky. Doslova. Iba jednu špekuláciu, ktorú si môžete overiť na Reditte alebo na českom LoL fóre. Týka sa Zeda a… nechajte sa prekvapiť. Ako som povedal, je to jediná „novinka“ ktorú pre vás tento týždeň mám, tak vám ju hádam nevytáram celú dopredu 😀

Nedostatok noviniek nie je žiadny problém. Minimálne nie pre starého, počítačovými dátami ostrieľaného podcastera ako je pán Kane. Obzvlášť po povzbudení kreatívnej múzy istým tekutým chlebom 😀 A tak sa v dnešnom podcaste venujeme práve pred sezóne a pred sezónnemu stresu, ktorý som v úvode načrtol. Poukážem na základné fakty, ktoré mnohým hráčom a hráčkam unikajú, na možnosti, ktoré nám pred sezóna poskytuje a ároveň pripojím pár rád a návrhov, ako celý tento čas nie len prežiť bez ujmy na psychickom zdraví, ale hlavne ako ho využiť vo svoj prospech a zlepšiť sa, v rámci prípravy na novú sezónu.

A špeciálny návrat zažije aj kútik etikety, kde sa pozrieme na to, ako môžeme aj my prispieť v novom roku 2016 k zníženiu toxicity v hre a vylepšením nášho mena ako česko-slovenská komunita hráčov League of Legends. Pridáte sa ku mne? 😉

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek mi môžete napísať do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 56 – Pred sezónny stres

YoloQ Podcast 56 - Pred sezónny stres


1. Úvod – skin a pakt s Blitzom (00:00)
2. Novinky (04:36)
3. Ako prežiť pred sezónu (17:43)
4. Etiketa – znížme toxicitu v roku spoločne (39:17)
5. Pentakill – Orb of Winter (54:35)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.