YoloQ Podcast #53 – Minioni Winioni

YoloQ Podcast 53 - Minioni Winioni - webMinioni Winioni útočia! S najnovším patchom bola do hry pridaná nová mechanika, tzv. „minion pushing“. A keďže je to dosť dôležité, viac si povieme v dnešnom diely podcastu.

Tento týždeň nás prekvapila hotová lavína noviniek a preto sa im venujem obšírnejšie a zabrali skoro polovicu tejto epizódy. Ale ako vždy – určite to stojí za to 😛 A presvedčiť vás o tom môže aj tona odkazov, na ktoré si môžete kliknúť:

Hlavnou témou dňa sa stal patch 5.23, ktorý už nejakú tú dobu straší v online svete. Povieme si najzaujímavejšie zmeny ktoré pravdepodobne ovplyvnia hru – a ako inak nezabudol som ani na popis nových minionov. Alebo ako ich volám ja – Minioni Winioni. Lebo vám vyhrajú hru. Ak vyhrávate. Alebo vám ju skôr prehrajú a dovolia nepriateľom vrátiť sa „do hry“… Či nie? Uvidíme 😛

Komentáre, kritiku, pochvalu či obrázky mačiek mi môžete napísať do komentára k tejto epiz=ode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉

 


YoloQ Podcast 53 – Minioni Winioni

YoloQ Podcast 53 - Minioni Winioni


1. Úvod + info o videách (00:00)
2. Novinky (02:19)
4. Poznámky k patchu 5.23 (27:22)
6. Dragon Trainer Tristana Login Theme (48:55)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.