YoloQ Podcast #46 – Už je to rok

YoloQ Podcast 46 - Už je to rok - webDámy a páni pred pár dňami som si uvedomil, že už je to rok, čo sa – až na isté výnimky zo začiatku – tu takto týždeň čo týždeň stretávame. Za ten čas sa čo-to zmenilo ale niektoré veci zostali pri starom. Či je to dobre alebo nie, to sa ešte len uvidí. Každopádne do ďalšieho roka sa máte na čo tešiť – ak mi vyjde aspoň niekoľko zo zamýšľaných plánov v oblasti ako podcastu, tak hrania League of Legends. Ale nepredbiehajme udalosti 😛

Podstatné linky k novinkám v tejto epizóde sú len tri:

Hoci bol patch 5.20 maličký, napriek tomu sme sa dočkali pár zaujímavých zmien – snáď k lepšiemu. Na pretras sa dostanú nerfy problémových aj menej problémových hrdinov a skvelá správa pre junglerov, pretože znova bola pozmenená mechanika Patience u monštier. Ale nebojte sa. K lepšiemu 😉

Na záver dielu si povieme niečo o tom, aký je rozdiel medzi trash talkom a urážaním spoluhráča. Pretože niekedy je línia až príliš tenká a niektorí toxickí hráči zachádzajú až tak ďaleko, že sa snažia urážky ospravedlniť tým, že ich označujú za nevinný trash talk. Čo vlastne toto anglické slovné spojenie znamená a aký je rozdiel medzi ním a toxickým správaním (za ktoré môžete dostať ban a prísť o koncoročné ranked odmeny) sa dozviete hneď ako sa započúvate do tohto dielu.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 46 – Už je to rok

YoloQ Podcast 46 - Už je to rok


1. Úvod (Prvý rok za nami) (00:00)
2. Novinky (05:21)
4. Názory a poznámky k patchu 5.20 (21:39)
5. Etiketa: Thrash talk vs nadávanie spoluhráčom (34:50)
6. Riot Games – Electronic Underworld (45:19)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.