YoloQ Podcast #42 – Čas kvapí priatelia

YoloQ Podcast 42 - Čas kvapí priatelia - webBlíži sa koniec mesiaca a tak isto nám ostáva čoraz menej času na to, aby sme sa vytiahli na svoju vytúženú pozíciu v rankedoch, t.j. hodnotených hrách. A keďže čas je presne taký, ako ho ospevuje nemecká kapela Gamma Ray v pesničke Short as Hell: „Time will wait for no one„. Čiže čas nečaká na nikoho. Alebo ako napovedá dnešný diel epizódy – čas kvapí priatelia! Ostávajú nám možno tak dva mesiace do konca sezóny. Asi by sme s tým mali niečo urobiť, čo poviete? Prijmete moju výzvu na dosiahnutie lepších výsledkov, než aké sa nám črtajú práve teraz? 😛

Tento týždeň môžem s radosťou oznámiť množstvo zaujímavých noviniek ohľadne hry League of Legends. Preto tu máme aj dostatok linkov:

Blížiaci sa koniec sezóny a možno nesplnené sny ohľadne nášho umiestnenia na hodnotenom rebríčku, nás môžu dohnať v týchto krušných časoch k zúfalým činom, ktoré budeme neskôr ľutovať. Bude nás hnať dopredu – no zlým smerom a môže spôsobiť, že nakoniec dopadneme ešte horšie, ako sme na tom boli pôvodne. A preto sa v dnešnej téme dňa budeme baviť o tom, ako využiť zostávajúci čas rankedov čo najefektívnejšie. Na čo si dávať pozor? Ako sa nechytiť do vlastnej mentálnej pasce? Ako si nezhoršiť rank ale naopak – stúpať? Čo preto treba urobiť? V pár jednoduchých bodoch sa pozrieme na to, ako stúpať.

Dnešná sekcia etikety bude len pre silné povahy. Len pre tých, ktorí sa dokážu odosobniť a povedať si sami pravdu do očí ( ak sa pritom pozeráte do zrkadla 😀 ). Hrali by ste sami so sebou? Nie, nezbláznil som sa a túto otázku myslím naozaj. Dokážete si na ňu úprimne odpovedať? A aký pozitívny dosah to môže mať na vašu ďalšiu hru? Všetko si vysvetlíme v závere dnešnej epizódy.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 42 – Čas kvapí priatelia

YoloQ Podcast 42 - Čas kvapí priatelia


1. Úvod (čas kvapí priatelia) (00:00)
2. Novinky (02:53)
4. Ako si zlepšiť ELO pred koncom sezóny (22:59)
5. Etiketa: Hrali by ste sami so sebou? (43:18)
6. Riot Games Music – Legends Were Born (49:57)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.