YoloQ Podcast #39 – Späť do školy

YoloQ Podcast 39 - Späť do školy - webPrázdniny končia, vzdelávacie centrum nás z plného hrdla volá – a preto sa všetci s radosťou hrnieme späť do školy!! 😀 Alebo nie? Či už patríte medzi školou povinných alebo nie, vrátiť sa späť do školy môžete aj v hre League of Legends. Tak ako autor podcastu, ktorý si v posledných dňoch uvedomil, že jeho skill je niekde na leveli 0 a je na čase s tým niečo urobiť. Prázdniny skončili, rankedy budú zase hrateľné a keďže koniec sezóny nám klope na dvere, je najvyšší čas niečo so sebou urobiť. Nočak….

S novinkami je to tento týždeň bieda. Asi ich všetky zjedol Nunu a máme tu len pár nových skinov a výsledky letného splitu v EU a NA….

Aby sme pekne ladili so začiatkom školského roka a Academy skinmi, dnes si povieme niečo o tom ako sa učiť na vlastných chybách, kde ich hľadať, na čo sa sústrediť a ako dosiahnuť zlepšenie vlastnej hry. Uvediem aj niekoľko príkladov z vlastnej skúsenosti, ktoré pomáhajú mne osobne a možno pomôžu aj vám 😉

Na záver čiastočne nadviažeme na minulý diel etikety, a tento krát sa zameriame na to, ako si zabezpečiť pred hraním čo najväčšiu duševnú pohodu, ktorá nám pomôže lepšie sa sústrediť a menej sa stresovať.


YoloQ Podcast 39 – Späť do školy

YoloQ Podcast 39 - Späť do školy


1. Úvod (IP víkend, súťaž o Watch Dogs) (00:00)
2. Novinky (05:15)
4. Ako hľadať vlastné chyby (16:22)
5. Ako si zabezpečiť pohodu pri hraní (40:04)
6. PROJECT Yi Login Theme (49:32)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 5 rokov ago
    • 5 rokov ago
      • 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.