YoloQ Podcast #36 – Život je zmena

YoloQ Podcast 36 - Život je zmena - webŽivot je zmena. Niekedy menšia, inokedy väčšia. Ale zmena. A hoci majstrovstvá sveta v hraní hry League of Legends sú doslova za dverami, čakajú nás zmeny, ktoré nie len že môžu zmeniť celú META hru, navyše môžu poriadne zamiešať kartami v pro hrách!

Skôr ako dnes začneme, tu je link na Jaclanove YouTube videá, ktoré spomínam hneď v úvode tohto dielu. Takže si ich nezabudnite pozrieť a prípadne mu napísať, čo si o nich myslíte (a spomeňte že ste sa tam dostali od nás, aby chlapec vedel odkiaľ vietor fúka… 😀 ). Odkazy na stránky spomínané v novinkách:

Juggernauti – alebo v CZ verzii Kolosi. Plánovaná zmena hrdinov Darius, Garen, Skarner a Mordekaiser vyzerajú byť ako poriadny zásah do hry a možno prvá lastovička ohlasujúca návrat META hry fighterov, resp. bruiserov. Prvé dojmy z plánovaných zmien a tu sú linky na článok:

Na záver epizódy si povieme niečo o novom okamžitom systéme trestania toxických hráčov a spätnej väzbe. Ako funguje, na čo si dávať pozor a prečo je nie len dôležité nahlasovať nevhodné správanie, ale aj to, že po novom už dostaneme upozornenie, keď náš report oslávi úspech a nahlásený hráč bol potrestaný.

Nezabudnite poslať mail alebo napísať komentár o tom, s ktorým hrdinom máte problém sa vysporiadať vo svojich hrách, prípadne ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo tu chýba a iste by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 36 – Život je zmena

YoloQ Podcast 36 - Život je zmena


1. Úvod (Bilgewater: Zúčtovanie, súťaž na FB, Jaclanove videá, Nová mini-video séria) (00:00)
2. Novinky (06:23)
4. Plánovaná zmena juggernautov (31:14)
5. Okamžiotý trest a spätná väzba reportov (48:23)
6. Riot Games – Spirit Rush (1:01:28)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 4 roky ago
    • 4 roky ago
  2. 4 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.