YoloQ Podcast #35 – Perverzný sumec

YoloQ Podcast 35 - Perverzný sumec - web

Po dlhšom čase sme späť s klasickým rozvrhom a preto aj tento diel prichádza o pár hodín skôr, ako tie posledné. Keďže je týždeň pred Play-offs a stále pretrváva Bilgewaterský event, v dnešnom diely veľa noviniek nečakajte – a rovnako sa netešte ani na LCS v kocke. Lebo dnes nebude. Nic nebude. Lebo sa nehralo. Špiny majú dovolenku alebo čo. 🙁

V novinkách si povieme niečo o poslednom odhalenom skine v rámci Bilgewater eventu, kedy môžeme očakávať nový HUD aj v rankedoch a spomenieme pro taktiku a globálnu prítomnosť na mape hrdinov Shen a Twisted Fate. Tu sú sľubované odkazy:

Dnešnú epizódu celú zapratal nový hrdina – Tahm Kench. Všetku pozornosť pritiahol na seba svojím jazykom ako správny perverzný sumec a my po jeho vzore zhltneme všetky dostupné informácie. Povieme si kto to je, čo robí, čo naňho stavať, kde a ako ho hrať a samozrejme, ako správny Iknvizítor, nad úbohou rybou vynesiem záverečný rozsudok. Nižšie pripájam linky o Tahm Kenchovi, ktoré sa vám môžu zísť:

A nezabudlo sa ani na etiketu, pretože slušné správanie sa v hre je základom výhry. V dnešnom diely si predstavíme nový seriál s názvom Myslieť ako víťaz. V prvom diely sa zameriame na zlaté pravidlo, ktoré by sme mali mať stále na mysli – Viem, že nič neviem. Ako povedal ten staroveký mysliteľ.

Nezabudnite poslať mail alebo napísať komentár o tom, s ktorým hrdinom máte problém sa vysporiadať vo svojich hrách, prípadne ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo tu chýba a iste by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 35 – Perverzný sumec

YoloQ Podcast 35 - Perverzný sumec


1. Úvod – prečo nepribudlo video, súťaž o hru na Steam (00:00)
2. Novinky (04:19)
3. Tahm Kench – hĺbková analýza nového hrdinu  (13:27)
4. Myslieť ako víťaz 1 – Viem, že nič neviem (39:18)
5. Tahm Kench Login Theme (58:22)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.