YoloQ Podcast #34 – Bilgewaterskí pirrrráti

YoloQ Podcast 34 - Bilgewaterskí pirrrráti - webAhoy, námorníci, námorníčky a námorníčatá, morčatá a všetky iné ….čatá! Bilgewaterskí pirrrráti vás pozdravujú a zároveň sa stávajú hlavnou témou dňa! Ale to už zase predbieham, ako zvyčajne. Zhrňme si to všetko pekne od začiatku:

Ďakujem všetkým zúčastneným na akcii Víkendoví Bojovníci 3 a hneď na úvod upozorňujem, že dnešnému úvodu sa oplatí venovať trochu pozornosti. Nie len pre malý bonus, ktorý som si pre vás (áno, len pre vás!) pripravil, ale dozviete sa aj o tom, aké video tento týždeň pribudne do série LoL základov a akú súťaž mám pre vás pripravenú, ak… HA! Dozviete sa v úvode. Nemá zmysel to tu opakovať, ako nejaký pirátsky papagáj.

Noviniek bolo po skromne, preto bude dnes aj menej odkazov:

Bilgewaterský event. Geniálna akcia s premakaným príbehom o Gravesovi a Twisted Fateovi, ktorý zahŕňa staré sváry a vynovených hrdinov! Povieme si niečo o prebiehajúcej akcii, kde nájsť príbeh, o čo v ňom ide a ako získať ikonky zadarmo. A v rámci tejto udalosti spomenieme pozmenenú Miss Fortune a samozrejme – prerobeného Gangplanka. Prejdeme si zmeny, možnosti, hrateľnosť… skrátka pozrieme sa na nich zblízka a zamyslíme sa, aká budúcnosť čaká obidvoch hrdinov z Bilgewateru (mimochodom tiež úhlavných nepriateľov).

Deviaty týždeň v európskej LCS si zhrnieme pár vetami, pozrieme sa ako budú vyzerať budúco týždňové play-off zápasy a spomenieme trest, ktorý Riot udelil ADCčku tímu Gambit Gaming – Forg1venovi!

Na záver si v okienku s etiketou povieme o tom, že niekedy aj „nevinné“ poznámky môžu ukrývať hrozbu a toxicitu, za ktorú môžeme byť neskôr potrestaní zákazom písať do chatu alebo dokonca zákazom hrať rankedy.

Nezabudnite poslať mail alebo napísať komentár o tom, s ktorým hrdinom máte problém sa vysporiadať vo svojich hrách, prípadne ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo tu chýba a iste by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 34 – Bilgewaterskí pirrrráti

YoloQ Podcast 34 - Bilgewaterskí pirrrráti


1. Úvod – Víkendoví Bojovníci 3, nové video v príprave, plánovaná súťaž (01:27)
2. Novinky (08:55)
3. Bilgewater event + Miss Fortune + Gangplank  (19:07)
4. LCS v kocke: Letný split 2015 – 9. týždeň (46:04)
5. „Nevinné“ veci za ktoré dostaneme report (55:43)
6. Twisted Fate and Graves Theme (1:05:34)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago
      • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.