YoloQ Podcast #32 – Létající Čestmír

YoloQ Podcast 32 - Létající Čestmír - webAk išlo všetko podľa plánu, v čase, keď čítate tieto riadky, si už pán Kane naplno užíva dva týždne plné rodiny, priateľov a tekutého chleba. Je to tak, je leto, čas dovoleniek a preto ako Létající Čestmír som sa preniesol z jedného miesta na druhé a po dlhom čase sa konečne ukázal aj na Slovensku. Ale ani to nezabránilo v tom, aby ste dostali svoju pravidelnú dávku informácií a tipov o hre League of Legends! Aspoň na tento týždeň 😛

Noviniek bolo tento krát poskromne a v podstate nič dych-berúce sa neudialo, a práve preto je tu otázka na vás: čo si myslíte o cosplay? Je to podľa vás okej alebo je to niečo divné? Boli by ste schopní sa obliecť do temperkami pomaľovanej krabice, nasadiť na hlavu hrniec a ísť tak niekde cosplayovať? 😛 A tu je niekoľko odkazov, ktoré by vás mohli zaujímať a zároveň ich spomínam v sekcii s novinkami:

Nakoľko sa neozval nikto, kto by mal problém poradiť si s nejakým konkrétnym hrdinom v hre, dnešnou témou dňa sa stali nové obranné masteries, ktoré priniesol patch 5.12. Spoločne si do detailov prejdeme nové zmeny a ich význam pre jednotlivé role v tíme a zamyslíme sa nad významom pchať 4 body do Enchanted Armoru alebo naďalej zotrvávať pri 0/14/16 masteries pre tank supportov. Vaše vlastné poznatky a názory na nové masteries uvítam v komentároch, na Facebooku alebo aj prostredníctvom e-mailu. Dajte vedieť, čo si o tom myslíte. V ďalšom diely to rád spomeniem 😉

Šiesty týždeň v európskej LCS potvrdzuje skvelú formu Fnaticu s ich bravúrnym 12-0 skóre a sen žije ďalej! Okrem výsledkov a celkového poradia v krátkosti spomenieme tím Copenhagen Wolves v ktorom sa zmenil skoro celý tím a zamyslíme sa nad ich neutešenou pozíciou na poslednom mieste tabuľky.

Záver aj tento krát patrí seriálu o tom, ako byť lepšími spoluhráčmi a zvýšiť si tak šancu na úspech v hre. Dnes sa pozrieme na jednu z najdôležitejších úloh v tíme – úlohu ADC. Ako byť milý k svojmu tímu keď hráme túto rolu? Ako sa správne správať k svojmu Attack Damage Carry…ovi? Všetko si vysvetlíme v trochu obšírnejších, no veľmi dôležitých bodoch.

Nezabudnite poslať mail alebo napísať komentár o tom, s ktorým hrdinom máte problém sa vysporiadať vo svojich hrách, prípadne ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo tu chýba a iste by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 32 – Létající Čestmír

YoloQ Podcast 32 - Létající Čestmír


1. Úvod: Príspevok od darcu, budúci týždeň bez podcastu (00:00)
2. Novinky (07:41)
3. Nové obranné masteries  (16:18)
4. LCS v kocke: Letný split 2015 – 6. týždeň (36:51)
5. Ako byť lepší spoluhráči 4: ADC (45:21)
6. Reborn (1:10:00)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
  2. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.