YoloQ Podcast #26 – O Ashe a koktavcovi

YoloQ Podcast 26 - O Ashe a koktavcovi - webMožno to bolo počasím. Možno to bolo niečím vo vode. A možno šlo len o klasický mentálny výpadok. Ale tak zakoktanú epizódu, sme tu už naozaj dávno nemali! Aj preto sa vracia súťaž „nájdi kix“ a sľubujem, že tento krát vám nebudú stačiť všetky prsty na všetkých končatinách. 😀

Spoločne sa prekoktáme novinkami o skinoch, balíčkoch, Ekkovi a testovanom novom reformnom systéme toxických hráčov. A kým znova zabudnem, tu sú sľúbené linky:

Témou dňa je prerobená hrdinka Ashe, kráľovná Freljordu. Celkový dojem, podrobný prehľad jej abilít, názory a predpoveď o jej budúcnosti. Zhrunl som všetko. A určite sa k nej ešte niekedy vrátime, pretože po doterajších skúsenostiach s Ashe ako nepriateľom, spojencom (a miernymy vlastnými skúsenosťami), dovolím si tvrdiť, že táto slečna má šancu ovládnuť low elo. Uvidíme.

Keďže tento týždeň sa začína letný split LCS v Európe, prejdeme si zúčastnené tímy a kopec zmien v rozpisoch. Sekcia síce nie je najkratšia, no na svoju obranu môžem povedať, že zmien bolo naozaj požehnane. Nabudúce to bude oveľa kratšie. Čestné porovské!

Ďalej si povieme niečo o tom, prečo nás nikto v tíme nechce poslúchať a ako k tomu našich „dementných“ spoluhráčov donútiť. Pretože ono sa to dá, priatelia. Ale nie je to len tak a musíme sami pre to neičo urobiť. Podrobný návod a užitočné tipy a triky nájdete v sekcii  o hráčskej etikete.

A na záver pripomínam, že ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, na Facebook alebo sem, do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 26 – O Ashe a koktavcovi

YoloQ Podcast 26 - O Ashe a koktavcovi

1. Úvod, povedzte si čo chcete počuť (00:00)
2. Novinky (05:39)
3. Téma dňa: prerobená Ashe  (21:56)
4. LCS v kocke – Príprava na leto (46:57)
4. Etiketa: Ako donútiť spoluhráčov počúvať nás (1:01:33)
5. Tales of the Rift  (1:18:17)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.