YoloQ Podcast #21 – Diel na draka

YoloQ Podcast 21 - Diel na draka - webNenechajte sa zmiasť názvom, diel na draka nie je, naopak je fakt dobrý. To len ujo Kane je vypatlaný čo sa českého jazyka týka – a svoju neznalosť zaklincoval v sekcii s oznamami, kde omylom štvrtý mesiac nazval květnom, namiesto dubna. Čízs… ale to nevadí. Po úvodnom faux paux sa môžete tešiť na diel nabitý zaujímavými informáciami, ktoré vám pomôžu zlepšiť sa v hre!

V novinkách sa spomenie aj nová taktika mesiaca – 2x Smite v jednom tíme, kedy si na top lane beriete Smite a snažíte sa counter-jungliť, a hlavnou témou epizódy sa stál sám drak osobne. Vysvetlíme si jeho pozíciu, dôležitosť, kedy ho zabiť a ako ho zabiť správne – s minimálnym rizikom.

Otázka na tento týždeň je taktiež trochu iná. Zaujíma nás, akú ultimátnu abilitu (niektorého z hrdinov) by ste chceli mať v reálnom živote? Kane svoju odpoveď povedal priamo v sekcii Listáreň, tie vaše očakávame na mail, Facebook alebo tu v komentároch 🙂

Keďže Play-Offs v LCS sa posunuli na víkend, tak aj dnes si povieme len o jednej sérii: H2K vs SK Gaming, kde sa bojovalo o tretie miesto.

A na záver si povieme pár tipov na to, ako si nájsť veci ktoré nás pri hraní LoL bavia a pomôžu nám znížiť stres a zároveň eliminovať riziko že vybuchneme a napíšeme alebo urobíme niečo, čo budeme neskôr (po obdržaní prísneho trestu zo strany Riotu) trpko ľutovať.

Tu je spomínaný obrázok ako zawardiť draka, ktorý je lepší ako ten mongoloidný opis priamo v epizóde 😀

 


YoloQ Podcast 21 – Diel na draka

YoloQ Podcast 21 - Diel na draka

 

1. Úvod + oznam 1v1 turnaja (00:00)
2. Novinky (05:40)
3. Listáreň (16:52)
4. Všetko o drakovi (21:35)
5. EU LCS Play-Offs o tretie miesto (42:30)
6. Zistite čo vás teší (54:10)
5. Tiny Masterpiece Of Evil  (1:09:11)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
  2. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.