YoloQ Podcast #206 – Counter-Jungling

S Diamondovým junglerom Fifinasom sa v tomto diely pozrieme na tému counter-junglingu. Ako na to, ako sa proti tomu brániť, vhodní šampióni a všetko potrebné čo potrebujete vedieť, aby ste získali prevahu v hre.

  1. Fifinasove rankedy (00:00)
  2. Counter-Jungling (07:43)
  3. Arcade 2019 Theme (56:03)

POZNÁMKY K PODCASTU

Counter-Junglenie je veľmi dôležitý aspekt hry pre každého junglera. Dokážete tak oslabiť, dokonca kompletne zneškodniť junglera v súperiacom tíme, a pomôcť tak v neskorších fázach hry, Zároveň je veľmi frustrujúce, keď sa ocitnete na opačnej strane a ako jungler nemáte čo robiť, pretože vaše kempy sú permanentne prázdne alebo si vás tam zabije nepriateľ. S Fifinasom sa porozprávame na túto tému a poradíme vám nie len ako sa proti counter-junglingu brániť, ale aj ako ho správne urobiť a ktorí šampióni sú na to najvhodnejší.


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochvalu či otázku o hre League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite nám dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.