YoloQ Podcast #19 – Špeciálny Bard

YoloQ Podcast 19 - Špeciálny Bard webBlue je späť a s ním aj veselá aprílová (dubnová :P) nálada a vtipy na každom kroku. A o tom, ako veľmi je táto epizóda „špeciálna“, sa budete môcť presvedčiť v každej dnešnej sekcii.

Hlavnou témou dňa sa stal špeciálny Bard – The Wondering Caretaker, najnovší hrdina v hre League of Legends. Keďže sa konečne dostal do free rotácie, mali sme možnosť si ho zahrať, rovnako ako hrať proti nemu v PvP. Podrobne si rozoberieme jeho schopnosti, vzhľad, hrateľnosť a úlohu v tíme.

V Listárni Blue odpovie na otázku z minulého týždňa a prečíta odpoveď, ktorú sme dostali – a zároveň odznie otázka na ďalší týždeň: Ktorého hrdinu/hrdinku by ste z LoL vymazali a prečo? Odpovede môžete písať na mail, do komentárov pod tento článok alebo na náš Facebook. 😉

Pre tých z vás, ktorí sa zaujímajú o Európsku LCS scénu ani dnes Kane nevynechá informácie o priebehu štvrťfinále Play-Offs, kde si to spolu rozdali tímy H2K proti Copenhagen Wolves a Gambit Gaming proti Unicorns of Love (všetko na tri víťazné zápasy z piatich).

Na záver si spoločne s Bluom povieme o tom, čo všetko nás pri hraní LoL môže rozčuľovať, a čo zároveň to máme možnosť okamžite zmeniť či odstrániť. Pretože takto si okamžite vieme zvýšiť nie len pokoj pri hraní, ale aj samotnú šancu na výhru!

A nezabudli sme sa ani poďakovať priateľom podcastu, lebo vás máme radi. A aj preto po skončení záverečnej pesničky, sme do zvukovej stopy pridali malé hudobné vystúpenie, ktoré si pre vás pán Blue pripravil a naozaj by ste si ho nemali nechať ujsť.

P.S: Blue, ja počujem všetko, ty had! }:-)


YoloQ Podcast 19 – Špeciálny Bard

YoloQ Podcast 19 - Špeciálny Bard

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (04:13)
3. Listáreň: Otázka z minulého týždňa + otázka na vás! (11:32)
4. Bard – The Wandering Caretaker (19:55)
4. LCS – štvrťfinále Play-Offs (42:43)
5. Etiketa: Čo nás štve pri hraní LoL (57:15)
6. Bard Login Theme (1:03:34)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
  2. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago
  3. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.