YoloQ Podcast #182 – Koncoročný galimatiáš

Je to tu, dámy a páni. Finále roku 2018 započalo a čím lepším ho osláviť, ako jedným nekoordinovaným podcastom, v ktorom nikto nevie o čom sa vlastne bavíme a každý si hovorí svoje. Ale napriek tomu to nakoniec niekam dospelo. Či sa nám to podarilo alebo nie, necháme na vašom vlastnom uvážení.

YoloQ Podcast 182 - Koncoročný galimatiáš


1. Všehochuť občas aj o League of Legends (00:00)
4. Snowdown 2018 Theme (1:13:34)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android / iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Keďže sa jedná o kompletne nepripravovaný diel, nebudem sa zdržiavať žiadnymi poznámkami, ale rovno sa poďakujeme všetkým vám, ktorí ste nám držali palce a pretrpeli si jednotlivé epizódy v roku 2018 od začiatku až do konca. Veríme, že ste sa niečo naučili, že ste s obsahom boli aspoň trochu spokojní a tešíme sa na vás v ďalších dieloch podcastu a LoL videí v budúcom roku.

A ako vždy – ak máte námety na podcast, konštruktívnu kritiku alebo pochvalu, radi ju uvítame na maily, v komentároch alebo na Discorde či inej sociálnej sieti. Ešte raz vám ďakujeme za priazeň v 2018 a želáme všetko najlepšie do roku 2019.

Shit show 2018

  • Všetko

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochvalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.