YoloQ Podcast #178 – Objektíva nad zlato

Sezóna číslo 8 síce skončila, ale stále je tu priestor na to, aby sme sa zlepšovali v hre samotnej. Tento krát sa budeme baviť o objektívach v hre a na pomoc sme si prizvali pána Fifinasa. High elo epizóda len pre vás!

YoloQ Podcast 178 - Objektíva nad zlato


1. Úvod: klient a zbytočné animácie  (00:00)
2. Zaujalo nás: RIP Wardscore.net (13:49)
3. Objektíva v hre (22:49)
4. The Curse of the Sad Mummy (1:15:57)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android / iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Objektíva – vysoko cenené profesionálnymi a high elo hráčmi, ale úplne ignorované začiatočníkmi. A práve preto sme prišli s touto epizódou YoloQ Podcastu. Všetko podstatné o objektívach skopriomované do jedného počúvateľného celku. Čo sú objektíva, aká je ich priorita, ktoré objektívum je dôležitejšie ako to predošlé a na čo sa sústrediť v jednotlivých fázach hry. A pár noob otázok navyše, aby ste nepovedali 😉

Všetko o objektívach

  • Zoznam objektív a ich poradie dôležitosti
  • Dôležitosť objektív v jednotlivých fázach hry
  • Ako brať správne objektíva
  • Kedy prenechať objektívum súperovi

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.