YoloQ Podcast #177 – Poznámky k patchom

Hodnotená sezóna síc skončila, ale to vôbec nie je dôvod na to, aby sme sa prestali zaujímať o to ako sa zlepšiť v hraní League of Legends. Zároveň je to ideálny čas na to, aby sme sa naučili správne čítať poznámky k aktualizáciam od Riot Games.

YoloQ Podcast 177 - Poznámky k patchom


1. Úvod: Naše výsledky v sezóne 8  (00:00)
2. Zaujalo nás: Partnerský program LoL (11:14)
3. Ako čítať poznámky k patchom (27:13)
4. K/DA – POP/STARS (ft Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns) (56:54)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android / iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Ak patríte k tej skupine hráčskej základne, ktorá si nečíta poznámky k pravidelným aktualizáciám (alebo ste to skúšali ale vôbec tomu nerozumiete), táto epizóda je presne pre vás. S Profesionálom si rozoberieme čo všetko z tej steny textu je skutočne dôležité, na čo sa sústrediť, čo je Rioťácky balast, kde prípadne nájsť dodatočné informácie a ktoré sekcie poznámok sú pre vás reálne dôležité.

Poznámky k patchom

  • Prečo si čítať poznámky
  • Rozbor od odborníkov
  • Nepodstatné časti poznámok
  • Podstatné časti poznámok

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.