YoloQ Podcast #176 – Kladivo na podvodníkov

S nárastom popularity sa rozšírila aj hráčska základňa, a to zároveň navýšilo počet podvodníkov v hre. Ako si s tým Riot dokáže poradiť, čo reálne môžu a čo nie v potláčaní cheatovania v hrách a aká je budúcnosť elo boostingu? To a ešte niečo navyše rozoberáme s Profesionálom v dnešnom podcaste.

YoloQ Podcast 176 - Kladivo na podvodníkov


1. Úvod: Profesionálny návrat  (00:00)
2. Zaujalo nás: Výsledok majstrovstiev 2018 (09:28)
3. Riot Games vs podvodníci (18:52)
4. Thresh, The Chain Warden Theme (57:27)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android / iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Podvádzanie v online hrách nie je nič nové a určite ste sa s podvodníkmi stretli aj vy pri hraní League of Legends. Možno boli vo vašom tíme alebo v tom súperiacom, každopádne zážitok z hry bol pokazený. Pri príležitosti Riotom vydaného článku o tom, čo robia a čo plánujú do budúcna robiť s podvodníkmi v zápasoch League oif legends, sme sa to rozhodli s Profesionálom okomentovať a pridať pár vlastných názorov na celú problematiku.

Kladivo na podvodníkov

  • Odbanovávanie toxických hráčov
  • Scripting
  • Botting
  • Elo boost

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.