YoloQ Podcast #17 – Chorá epizóda

YoloQ Podcast- 17 Chorá epizóda Ťažký životný osud sa podpísal pod túto epizódu. Choroba naďalej vyčíňa a hatí dobre mienené plány, do toho zvláštny týždeň v reálnom aj virtuálnom živote sprevádzaný nedostatkom spánku a absencia Bluových náhodných hlášok spôsobila, že sa choroba preniesla aj do tejto epizódy. Preto je to chorá epizóda rovnako ako Kaneovov hrdielko. Ale ani to nás nezastavilo pred jej naplnením, a to konkrétne informáciami o absencii Riotu na tohtoročnom Gamescone, novom skine pre Xina a na záver padne zamyslenie nad režimom URF.

Ďalej si povieme niečo o tom, prečo by sme nemali vzdávať hry a čo všetko skvelé sa môže stať, ak skrátka zatneme zuby a pokúsime sa hru dohrať dokonca, Kane sa zamotá do opisu najlepšej pro hry tisícročia – Fnatic vs Unicorns Of Love – a na záver si vysvetlíme, prečo nemá zmysel pýtať sa v hre PREČO.

Napriek všetkému dúfame, že budete s dnešným dielom spokojní a nezavrhnete ho len tak, už aj preto, že iný nebude 😛


YoloQ Podcast 17 – Chorá epizóda

YoloQ Podcast 17 - Chorá epizóda

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:13)
3. Prečo nesurrenderovať hru (22:45)
4. LCS – týždeň 8 (39:00)
5. Etiketa: Prečo sa nepýtať PREČO (50:25)
6. Demacia Rising (1:04:24)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.