YoloQ Podcast #169 – Tipy na záver sezóny

Na základe skúseností z predošlých rokov môžeme očakávať záver tohtoročnej hodnotenej sezóny už čoskoro. A preto som sa rozhodol podeliť o pár tipov ako toto obdobie zvládnuť čo najlepšie a zvýšiť si šancu na to, aby ste sa dostali do svojich vysnívaných divízií ešte skôr, než začne záverečné peklo.

 YoloQ Podcast 169 - Tipy na záver sezóny


1. Úvod: Plány na ďalšie videá  (00:00)
2. Zaujalo nás: zvýšenie hranice na hodnotené zápasy (12:01)
3. Tipy na záver sezóny (25:45)
4. Odyssey Event Theme (58:25)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Niektorí z vás si možno myslia, že záver sezóny je ďaleko a preto je stále dosť času troliť a brať všetko na ľahkú váhu. Ujo Kane je tu aby vás zobudil z tohto sna a pripomenul vám, že času je čoraz menej. Hoci ešte stále to nie je tak tragické a máme dostatok času dostať sa tam, kde sme chceli. Ale bude to vyžadovať disciplínu a odhodlanie, a možno aplikáciu – ak nie všetkých – tak aspoň niektorých z rád, ktoré vám ujo Kane v tomto podcaste predloží. GL & HF.

Tipy na záver sezóny

  • Záver sezóny
  • Plán hrania
  • Skôr než začnete hrať
  • Ako obmedziť tilt na minimum
  • Role a šampióni
  • Sezóna 9 je tiež možnosť

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.