YoloQ Podcast #166 – Urážky a bany za nič

Dnešná sólo epizóda sa zameria na problém toxicity a hráčov, ktorí dostávajú „bany za nič“. Objasníme si dva hlavné problémy, prečo sa v hre nevieme ovládať – a to sú urážky na nás samotných a na našich rodičov.

 YoloQ Podcast 166 - Urážky a bany za nič


1. Úvod: Aram-Arama  (00:00)
2. Zaujalo nás: RIP Tribunál (05:12)
3. Urážky a bany za nič (11:42)
4. Akali Theme 2018 (53:54)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Ako som opakoval niekoľko krát aj v podcaste – odporučte túto epizódu všetkým kamarátom a kamarátkam, ktorí majú problém s toxicitou a udržať svoje písanie do chatu v slušnej norme. V tomto diely sa pokúsim objasniť pravý dôvod prečo vám niekto nadáva na vás samotných alebo na vašich rodičov a prečo to treba brať z nadhľadom. Pretože keď sa nad tým reálne zamyslíme, zistíme, že tie urážky vôbec nič neznamenajú a nie sú dôvod na to, aby sme sa znížili na úroveň detí, ktoré sa takto vyjadrujú na účet spoluhráčov a protihráčov.

Urážky a bany za nič

  • Ako Riot banuje a prečo to nikdy nie je za nič
  • Nadávky na vás ako hráčov a hráčky
  • Nadávky na vašich rodičov
  • Zlaté pravidlo nadávok a ako sa nad to povzniesť

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.