YoloQ Podcast #159 – Návrat dynamického dua

Rozozvučte fanfáry, rozprestrite červený koberec a dajte deťom do rúk košíky s lupienkami ruží na rozhadzovanie po okolí, pretože najlepší podcast o hre League of Legends je späť! A to, že sme najlepší, vôbec neznižuje fakt, že sme jediní. To určite nie. Skôr naopak. Hmm… cítite to? Niečo tu smrdí. Možno samochvála? Buď to alebo niekto páli pneumatiky na zadnom dvore…

 YoloQ Podcast 159 - Návrat dynamického dua


1. Úvod: novinky po mesačnej pauze  (00:00)
2. Zaujalo nás: Prerábka Aatroxa (15:47)
3. Zmeny po patchi 8.11 na role jungle, ADC a supportov (30:10)
4. Pyke Login Theme (1:04:18)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Po mesačnej prestávke sme sa vrátili na naše podcasterské stoličky a pozreli sa na posledné zmeny v hre. Sú šokujúce. Riot znova nedokázal dodržať sľub o klepnutí po prstoch junglerom, znova sa montuje do vecí ktorým nerozumie – viď supporti – a zase raz, tak kao každý rok, kopol do gulí všetkých hráčov a hráčky role marksman. Áno, aj hráčky. Lebo hrať ADC v roku 2018 vyžaduje gule.

Quo vadis League?

  • O jungleroch a junglení
  • Marksmani
  • Supporti a nerf štítov/healov
  • Emoty

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Comments
  1. 3 roky ago
    • 3 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.