YoloQ Podcast #155 – Comeback do hry

Aj v tomto diely sme sa rozhodli porozprávať o tom, ako sa vrátiť do hry. Ale pre zmenu sme si vybrali ten druhý návrat. Keď prehrávame hru a chceme sa do nej „vrátiť“ a získať relevantnú šancu na výhru.

YoloQ Podcast 155 - Comeback do hry


1. Úvod: hrali sme 3v3 (00:00)
2. Patch 8.8 diskusia (09:07)
3. Comeback – ako hrať keď ste „behind“ (21:20)
4. Irelia Theme 2018 (54:30)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Návrat do hry ak pokazíme early alebo mid game fázu je ťažký a pre low elo hráčov často nedosiahnuteľný. Je to len to, čo sa robí v high elo, kde hráči vedia ako na to. Alebo možno ani nie a stačí nasledovať pár jednoduchých pravidiel a dokážete sa vrátiť do hry aj vo vašich hodnotených zápasoch, bez ohľadu na to čo robí zvyšok tímu. Nie každá na oko prehraná hra je prehnaná a hoci budete mať hry ktoré neotočíte ani keby ste sa na hlavu postavili a ušami odrážali – ale takých je len pár za sezónu.

Comeback do hry

  • Čo keď som prehral linku
  • Čo keď prehrávame mid game a team fighty
  • Branie objektív a rotácie
  • Čo keď sa tím začne flamiť a nespolupracuje

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.