YoloQ Podcast #151 – Návrat do hry

Diel venovaný všetkým z vás, ktorí nemajú toľko času na hranie hry League of Legends ako by si predstavovali, a často musíte opustiť Pole spravedlnosti na viac akop dva týždne. Alebo pre náhodných absentérov, ktorých dočasne od hrania odpútali iné herné tituly alebo tá smiešna video hra s veľmi dobrou grafikou ale na prd ovládaním – reálny život. 😛

YoloQ Podcast 151 Navrat do hry


1. Úvod: 3v3 je zábava (00:00)
2. Patch diskusia 8.5 (17:04)
3. Slimakovamama: CZ/SK LoL Facebook skupina nie je až taká zlá (36:02)
4. Ako sa správne vrátiť do hry League of Legends (42:53)
5. Kai’Sa Theme (58:38)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Každému z nás sa občas stane, že musí dočasne skončiť s hraním league of legends. možno kvôli práci, škole, rodine…. Alebo len tak. aby ste mali čas získať odstup a sústrediť sa aj na iné, podstatné veci v živote, ako len snaha dostať sa z low elo.

Ale ako sa správne vrátiť? Ako predísť strate LP bodov v hodnotených zápasoch, kým sa dostaneme „späť do formy“? Ako ju znova získať, kde ju hľadať a čo nám môže pomôcť urýchliť tento proces – sa dozviete v stopäťdesiatejprvej epizóde YoloQ podcastu.

Návrat do hry

  • Ako to nerobiť
  • Získavanie informácií
  • Zahrievacie kolá a tréning
  • Ďalšie tipy a triky

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Comments
  1. 3 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.