YoloQ Podcast #141 – Hľadanie kamarátov

Nebudeme vám tvrdiť, že po vypočutí tohto dielu si ihneď nájdete 87 a pol kamaráta na hranie hry, ani že si nájdete doživotných priateľov, ktorí by sa za vás obetovali. V čo dúfame je, že si uvedomíte možnosti, ktoré hra ponúka (alebo neponúka), že po troch hrách sa z vás a neznámeho hráča nestanú najlepší kamaráti na svete, a že nič nie je nemožné, keď sa chce.

YoloQ Podcast 141 - Hľadanie kamarátov


1. Úvod: komix o Varusovi  (00:00)
2. Patch Diskusia 7.24 (10:18)
2. Komentár: prečo LoL potrebuje príbehy (LaCryCZ) (17:39)
3. Hľadanie kamarátov (25:27)
5. All-Stars 2017  (45:04)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Blížia sa sviatky, budeme mať viac času na hranie a možno by nebolo na škodu nájsť pár v pohode ľudí, ktorí by mohli hrať s nami. V stoštyridsiatom prvom diely nášho podcastu sa s Profesionálom porozprávame na tému hľadania kamarátov v hre, aké nájstroje nám Riot ponúka na uľahčenie tohto útrpného hľadania a čo od toho očakávať.

Hľadanie kamarátov

  • Ako nájsť kamarátov v hre
  • Kluby a FB vyhľadávanie
  • Fórum a Discord
  • Komunikácia s novými ľuďmi
  • Čo od toho očakávať

Ak máte k téme čo dodať alebo si myslíte že sme na niečo zabudli, prípadne ak máte vlastnú otázku na ktorú by ste chceli počuť odpoveď, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vám odpovieme v nasledujúcom podcaste 😉


Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.