YoloQ Podcast #140 – Rarita v LoL

Čo je reálne vzácne v hre League of Legends? Skiny? Ikonky? Emoty? A ktoré z nich sú reálne vzácne a ktoré sa len tak tvária? Na všetky tieto otázky sme hľadali odpoveď s Profesionálom, no nie na dne fľaše od vína, ale od pšeničného piva. Lebo Kane mohol, tak prečo nie. A ticho. Pšeničné pivo je dobré na rast a rozvoj mozgových buniek. Potvrdí vám to 9 z 10 alkoholikov.

YoloQ Podcast 140 - Rarita v LoL


1. Úvod: Profík hral LoL!!  (00:00)
2. Patch Diskusia 7.23 (06:13)
2. Otázka: prečo Kane neznáša Lux supp a prečo nespomíname Sonu (10:56)
3. Rarita v LoL (23:13)
5. Project: HUNTERS (1:08:22)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Rarita je v hre League of Legends dosť relatívny pojem. Často krát sa to, čo bolo vzácnym včera, stane bežným dnes a občas je to aj naopak. Akú hodnotu majú vaše skiny, ikonky a rámiky? Oplatí sa do nich investovať alebo nie? A ako máme vedieť, že Riot časom nezmení pravidlá tak, ako pri PAX Sivir alebo Championship Riven?

Rarita v LoL

  • Ako určujeme vzácnosť v hre
  • Skiny
  • Rámiky
  • Skiny na wardy
  • Ikonky
  • Hextech crafting a rarita

Ak máte k téme čo dodať alebo si myslíte že sme na niečo zabudli, prípadne ak máte vlastnú otázku na ktorú by ste chceli počuť odpoveď, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vám odpovieme v nasledujúcom podcaste 😉


Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.