YoloQ Podcast #132 – Máme tu Worlds 2017

YoloQ Podcast 132 - Máme tu Worlds 2017 - webNemáte ani najmenšie tušenie čo znamená magické slovo WORLDS? Počuli ste niečo o nejakých majstrovstvách ale nemáte žiadne alebo len chabé informácie? A ako si naklikať tie divné tabuľky, aby ste dostali 34 bodov a získali ikonku? Počúvajte náš podcast a všetko sa dozviete!!! #ClickBaitWorlds2017

Úvod:

  • Kane hral rankedy
  • Profík a misie

NEBOJTE SA. Tento diel nie je len pre fanúšikov profi scény League of Legends a nie je určený len úzkemu okruhu poslucháčov. My sme sa to totiž rozhodli vyriešiť tak, aby sa aj Wolf nažral a zároveň koza zostala celá… ak viete čo tým myslíme (badum tsss).

V tomto diely sa porozprávame o tom, prečo je dôležité sledovať majstrovstvá a čo tým môže každý získať, preberieme aktuálne hrajúce tímy a kto bude pozorne počúvať, dozvie sa aj to ako naklikať výsledky v tabuľke Worlds Pick ‚em a získať tak potrebných 34 bodov na ikonku a postup ďalej.

Worlds 2017:

  • Čo je to Worlds
  • Hranie pred divákmi vs. hranie v búdke (off topic)
  • Prečo sledovať majstrovstvá sveta
  • Kde kedy a ako sledovať majstrovstvá sveta
  • Prehľad tímov hrajúcich na Worlds 2017

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 132 – Máme tu Worlds 2017

YoloQ Podcast 132 - Máme tu Worlds 2017


1. Úvod: misie a rankedy  (00:00)
2. META Report 7.19 (06:03)
3. Tip týždňa: Spoluhráč na prvom mieste (11:23)
4. Majastrovstvá sveta v LoL 2017 (14:15)
5. Pentakill – Frozen Heart (57:27)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.