YoloQ Podcast #130 – Skutočný tryhard

YoloQ Podcast 130 - Skutočný tryhard - webMajstrovstvá sveta v League of Legends sa blížia. Riot vydáva videá o hráčoch, predstavuje tímy a sprístupňuje špecializovaný obchod so zľavovými kartičkami na skiny… alebo možno aj nie. Koho sa tu snažím oklamať? Prrofesionál v tomto diely chýba takže o MS nemal kto referovať a Riot kartičky nefungujú. GG WP YoloQ Podcast…

Úvod:

  • Riot zľavy nefungujú
  • Ďakujeme za 50+ lajkov na Facebooku!!

Táto epizóda YoloQ podcastu sa venuje slovíčku TRYHARD. Veteráni si možno ešte spomenú ako sme riešili tryhardenei normálok v jednej zo starších epizód, a preto sa dnes venujeme tomu reálnemu tryhardu. Tomu chcenému a hlavnému, vďaka ktorému sa môžeme dostať vyššie na pomyselnom rebríčku slávy zvanom ELO rebrík. Inquisitor Kane sa zamyslí nad podstatou tryhardu, čo by mal správny tryhard hráč robiť a na záver si položíme najdôležitejšiu otázku zo všetkých.

Skutočný tryhard:

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 130 – Skutočný tryhard

YoloQ Podcast 130 - Skutočný tryhard


1. Úvod – Riot obchod a 50+ lajkov na FB  (00:00)
2. META Report (06:04)
3. Tip týždňa: Level 6 = veža (13:38)
4. Skutočný tryhard v League of Legends (18:03)
5. Pentakill – Dead Man’s Plate (57:24)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.