YoloQ Podcast #129 – Elo Boost je cesta

YoloQ Podcast 129 - Elo boost je cesta - webMáme tu nový event plný hviezdičiek a farieb… teda star guardianov… a nové misie na splnenie. Náš názor na nový režim a misie je jednoznačný. Ale čo si o tom myslíte vy? Je Star Guardian event dobrý a dá sa to vyhrať alebo je to hnoj, pri ktorom treba hrať na sto percent a potiť sa aj na mihalniciach?

Úvod:

Elo boost je slovné spojenie ktoré sa skloňuje v súvislosti s hrou League of Legends každý deň. Je toho plný Reddit, fórum, chat v hre… a preto sme sa rozhodli o tejto chorobe hry trochu podebatovať.

Elo boost v League of Legends:

  • Čo je to elo boost
  • Prečo sa elo boosti
  • Následky elo boostu
  • Prečo s tým Riot Games nič nerobia
  • Budúcnosť LoL a elo boostu

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 129 – Elo boost je cesta

YoloQ Podcast 129 - Elo boost je cesta


1. Úvod – Star Guardian event  (00:00)
2. META Report (07:27)
3. Tip týždňa: Otrok z lesa (17:19)
4. Elo boost v League of Legends (20:54)
5. Star Guardians 2017 Theme (1:04:48)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.