YoloQ Podcast #127 – Skryté faktory

YoloQ Podcast 127 - Skryté faktory - webTento krát prerušíme tradíciu psychologicky zameraných sólo podcastov a budeme sa venovať skrytým faktorom, ktoré prispievajú k tomu, že prehrávame hry, hodnotené zápasy a potom sa divíme že padáme do hlbín low elo.

Úvod:

  • Slimakovamama je náš hrdina
  • Ornn

Hranie a hlavne prehry v hre League of Legends majú na svedomí mnohé faktory. Schopnosti jednotlivých hráčov, znalosti hry, dobré internetové pripojenie… ale čo ke´d vám povieme, že existujú aj mimoherné faktory, ktoré prrispievajú k vašim prehrám? O čo ide sa dozviete v tomto podcaste!

Skryté faktory:

  • Skryté faktory ovplyvňujúce výsledok hry
  • Únava a spánok
  • Nesplnené úlohy
  • Jedlo
  • Pitie (voda, energetické nápoje a alkohol)
  • Drogy

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 127 – Skryté faktory

YoloQ Podcast 127 - Skryté faktory


1. Úvod – Kaneove ego a Ornn  (00:00)
2. META Report 7.17 (02:46)
3. Tip týždňa: Ako roamovať za supporta v low elo (09:39)
4. Skryté faktory prehier v LoL (13:57)
5. Ornn Login Theme (35:45)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.