YoloQ Podcast #126 – Platenie za LoL

YoloQ Podcast 126 - Platenie za LoL- webÚvod sa nám dnes trochu natiahol, pretože prišla reč na komixy. A keď raz otvoríte túto pandorinu skrinku v Profíkovej prítomnosti…

Úvod:

  • Boj o miesta na finále MS v LoL
  • Komix o Dariovi, jeho frajerke a Dravenovi

Otázka za milión (doslova): oplatí sa platiť za hry, ktoré hráme zadarmo? Má zmysel kupovať si v Hearthstone kartičky, v LoLku šampiónov a skiny – alebo je lepšie si to ušetriť a hrať len s tým, čo nám padne z hextechu, prípadne dostaneme ako darček od kamarátov? Voľná diskusia na danú tému a tento krát by sme boli rqadi aj za vaše názory, ktoré budú možno trochu odlišné od tých našich.

Platenie za LoL:

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 126 – Platenie za LoL

YoloQ Podcast 126 - Platenie za Lol


1. Úvod – MS v LoL a komix  (00:00)
2. Tip týždňa: Čo robiť po kille na bot linke (13:08)
3. Platenie za LoL (15:40)
4. Arcade 2017 Login Theme (56:26)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 4 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.