YoloQ Podcast #120 – Nový honor systém

YoloQ Podcast 120 - Nový honor systém - webDnešný diel nie je špeciálny len pekným okrúhlym číslom, alle predovšetkým tým, že sa Kr.Pa. konečne osmelil a zapol svoju majestátnu web kameru. To síce tým z vás, ktorí nás nesledujete na YouTube síce veľa nedá, ale zato nám ostatným…. 😀 Ale to je jedno. Ako sa dozviete z dnešnej epizódy – aj tak všichni lžou, až se práší!!!

Úvod:

  • Riot má rád smurfov
  • Kane stúpa v rankedoch
  • Biofrostov Thresh

Nový systém poct je už v hre asi dva týždne a preto nastal adekvátny čas na jeho bližšie preskúmanie. To, čo mala byť pôvodne debata o výhodách a nevýhodách, sa však rýchlo zvrtlo na klasický „festival soli“ a rozbehnutý vlak s názvom „Všichni lžou“ smerujúci do stanice „Debilný honor systém“ s medzistátím v „Riot to zase nedomyslel“ sa napokon nedal zastaviť. Aj preto prosíme o zdržanlivosť pri počúvaní a hlavne – odporúčame počúvať so slúchadlami na hlave, pre prípad že by sa v okolí vyskytovali malé deti alebo naopak – rodičia. Aby ste potom nemali problém… 😀

Nový honor systém:

  • Ako funguje nový systém
  • Rôzne úrovne systému
  • Odmeny za hranie
  • Celkový názor na honory

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 120 – Nový honor systém

YoloQ Podcast 120 - Nový honor systém


1. Úvod – Riot má rád smurfenie  (00:00)
2. META Report 7.13 (14:04)
3. Tip týždňa: Next level roaming (19:45)
4. Nový honor systém (21:10)
5. Honour System Rework 2017 Login Theme (55:52)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.