YoloQ Podcast #114 – Podmienky a kódexy

YoloQ Podcast 114 - Podmienky a kodexy - webNiekto by si mohol myslieť, že sa nič zaujímavé vo svete League of Legends nedeje. Posledný článok „Opýtajte sa Riotu“ bol o ničom, o blížiacom sa systéme desiatich banov už vieme… napriek tomu nás nakoniec niečo dokázalo prekvapiť. Konkrétne názor spoločnosti Riot Games na kategorizáciu vlastných šampiónov a naštrbenie rozhodnutia nikdy nedávať hráčom viac ako 3 tokeny na vrátenie zakúpeného tovaru.

Úvod:

  • Divná kategorizácia šampiónov (?)
  • Viac ako 3 refund tokeny

V tejto epizóde sme sa pozreli na niečo, čo by mali poznať všetci, pretože s tým (ne)vedome súhlasím pri každom spustení hry League of Legends. Áno, myslíme tým čarovnú skratku TOU – čiže Terms of Use. Alebo po našom Podmienky užívania. O čom sú, čo za zmluvné podmienky sme si odsúhlasili a na čo si dávať pozor? A aby toho nebolo málo, na záver si prejdeme celkom zaujímavý, ale trochu zastaralý kódex, ktorý by sme mali všetci dodržiavať. Niektoré body sú na smiech, iné si protirečia a niektoré sa naozaj oplatí dodržiavať. Viac v podcaste.

Podmienky užívania a Kódex vyvolávača:

  • Najzaujímavejšie podmienky používania
  • Kódex vyvolávača
  • Na čo si dávať pozor
  • Nebeerte tresty na ľahkú váhu

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 114 – Podmienky a kódexy

YoloQ Podcast 114 - Podmienky a kodexy


1. Úvod – kategorizácia šampiónov a viac refund tokenov  (00:00)
2. META Report 7.10 (10:153)
3. Tip týždňa: Perma-gank (13:47)
4. Podmienky užívania a Kódex vyvolávača (16:55)
5. Pulsefire Caitlyn Theme (59:16)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.