YoloQ Podcast #111 – Bezpečnosť v LoL

YoloQ Podcast 111 - Bezpečnosť v LoL - cover

Po minulotýždňovej debate o kradnutí účtov a hackeroch, sme sa rozhodli pozrieť na túto tému z druhej strany – zo strany zabezpečenia a ochrany samotnej hry. Trio v plnom zložení sa porozpráva o tom čo Riot robí a prípadne by mohol urobiť pre ochranu hry a nezabudli sme ani na tip týždňa pre marksmanov a výber z patchu 7.9.

Úvod:

  • Hotfix pre Sejuani
  • Režim Singularity

Zabezpečenie online hier ako je League of Legends je otázka za milión. Ako dobre je chránená hra, servery, naše účty a čo všetko robí Riot preto aby sme boli v bezpečí a neprišli o svoje drahocenné účty? Čo by mohli autori urobiť pre zvýšenie našej bezpečnosti a predovšetkým – je nutné zabezpečovať online hru najprísnejšími protokolmi a overovacími mechanizmami?

Bezpečnosť v LoL:

  • Anonymita vs. bezpečnosť
  • Zabezpečenie League of Legends
  • Zabezpečenie účtov
  • SMS autentifikátor
  • Je nutná maximálna bezpečnosť?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉


YoloQ Podcast 111 – Bezpečnosť v LoL

YoloQ Podcast 111 - Bezpečnosť v LoL


1. Úvod – Režim Singularity (00:00)
2. Diskusia o patchi 7.9 (09:19)
3. Tip týždňa: Keď maminka odíde (23:04)
4. Bezpečnosť v LoL (24:34)
5. Darkstar 2017 (1:03:13)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.