YoloQ Podcast #106 – Prekliaty autofill

YoloQ Podcast 106 - Prekliaty autofill - webVitajte, priatelia. V sto šiestom diely nášho podcastu vás hneď na úvod pozveme na cestu do minulosti, kde si Kane a Kr.Pa zaspomínajú predovšetkým na predošlé prvoaprílové akcie od Riotu, ktoré boli – podľa nás – oveľa lepšie a zábavnejšie, než tohtoročný pyžamový večierok a vtip s testovaním „pokročilých botov“ v normálkach. Konkrétnejšie detaily nájdete aj na stránke LISTYLOL.CZ 😉

Úvod:

  • Pyžamový večierok
  • Hackli League of Legends YouTuberov
  • Predošlé prvoaprílové akcie Riotu

Systém autofill je v hre už nejaký ten piatok, a hráči naň majú dodnes veľmi zmiešané názory. Väčšina ho neznáša, pretože keď máte autofill dostaneme rolu supporta, ktorého nikto nechce a ani nevie hrať. Ale autofill je tu, Riot ho neplánuje odstrániť a preto by možno nebolo od veci sa s tým, zmieriť a aspoň niečo sa o roli supporta (alebo ADC, čo je druhá najčastejšia rola cez autofill) naučili, aby to nebola automatická prehra. V tomto diely si povieme tie najnutnejšie základy pre supportov a ADC hráčov, ktoré by vám mohli pomôcť nebyť v tíme zbytočnými a poskytne vám výhodu oproti iným autofill supportom a marksmanom.

Prekliaty autofill:

  • Najčastejšie role cez autofill
  • Autofill support
  • Autofill ADC

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 106 – Prekliaty autofill

YoloQ Podcast 106 - Prekliaty autofill


1. Úvod – pyžamový večierok, hacknutí YouTuberi a aprílové akcie (00:00)
2. META Report 7.6 (21:04)
3. Tip týždňa: Nespite na vavrínoch (28:02)
4. Prekliaty autofill (33:05)
5. DJ Sona – Concussive (Bassnectar x Renholdër) (1:11:13)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.