YoloQ Podcast #105 – Noví šampióni

YoloQ Podcast 105 - Noví šampióni - webMor a cholera napadli Profesionálov imunitný systém, ktorý to nakoniec nevydržal a obľúbený český podcaster musel tento krát uprednostniť posteľ pred pohodlným kreslom vo virtuálnom štúdiu. Profíkovi želáme skoré uzdravenie a kým sa bude nezmyselne váľať v posteli ako malé batoľa, my si povieme niečo o hre League of Legends 😛

Úvod:

  • Príručka o známkovaní v LoL na obzore

Pre tento diel som sa rozhodol ako hlavnú tému vybrať niečo zo zásobárne sólo epizód a šťastie sa usmialo na tematiku učenia sa nových šampiónov. Koho si vybrať? Ako sa o ňom niečo dozvedieť? Skočiť rovno do hodnoteného zápasu alebo si najprv urobiť nejaký prieskum? Tieto, ale aj ďalšie zaujímavé informácie o tom ako sa naučiť hrať nových šampiónov vo vašom tzv. champion poole sa dozviete v tejto epizóde.

Noví šampióni:

  • Vyberte si správneho šampióna
  • Príprava (runy, masteries, itemy)
  • Bot hra/Practice tool
  • Pár normálok na úvod
  • Mastery Level 5

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 105 – Noví šampióni

YoloQ Podcast 105 - Noví šampióni


1. Úvod – nová príručka na obzore (00:00)
2. Rozbor patchu 7.6 (02:36)
3. Tip týždňa: Kempenie mid lanera (12:29)
4. Noví šampióni (23:06)
5. Galio 2017 (Login Theme) (37:56)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.