YoloQ Podcast #10 – Skin za mail

yoloq podcast 10 skin za mailOslávte spolu s autorom okrúhle číslo na konte nášho podcastu – a získajte za to Mystery Skin!

Stačí napísať e-mail s otázkou, na ktorú by ste chceli poznať odpoveď alebo užitočný feedback čo sa vám na podcaste páči, prípadne čo nepáči. Pretože YoloQ je tu hlavne pre vás a o vás, takže ak máte konkrétne nápady alebo pripomienky, smelo sa o ne podeľte. Prvý (alebo prvá :P) z vás dostane odmenu v podobe Mystery skinu.

V dnešnom diely sa zameriame na niekoľko základných chýb, ktoré robíme ako nové hráči, a ktoré si žiaľ prenášame aj do PvP a rankedov, pretože niekedy si ani neuvedomujeme, že to je vlastne chyba. Zhrnieme si druhý týždeň v Európskej lige LCS a na záver pán Kane poukáže na chybu, ktorú robia aj skúsení harcovníci. Takže každý si príde na svoje 🙂

Sľúbený link na hudbu League of Legends Volume 1

Na záver ďakujeme prvým odvážlivcom, ktorí dali LIKE na Facebooku, veľmi si to cením. A časom možno nie len slovne.. 😛


YoloQ Podcast 10 – Skin za mail

yoloq podcast 10 skin za mail

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:06)
3. Najčastejšie chyby začiatočníkov (12:37)
4. LCS v kocke – Týždeň 2 (30:17)
5. Etiketa: Vyhrať svoju lajnu nestačí (45:05)
6. The Curse of the Sad Mummy (59:00)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.