YoloQ Podcast #08 – LCS v kocke

yoloq podcast 08 lcs v kocke-web

Už po ôsmy krát sa vám Inquisitor Kane prihovorí v rámci nového vydania YoloQ Podcastu, no hoci je to jeho šťastné číslo, diel až tak úspešný nebol 🙁

Zvukové problémy sa po dvoch dieloch vrátili späť a náš hrdina s tým nemal absolútne čo urobiť. Ale nezúfajte, všetko je na dobrej ceste. A keďže už máme nový web, nový úložný priestor a novú štruktúru programu – hneď po dokončení nahrávania bol objednaný aj nový mikrofón! Takže vyhliadky na ďalší diel sú naozaj priaznivé.

A o čom to celé bude tento krát?

Hneď po novinkách sa spoločne pozrieme na profesionálnu hráčsku scénu, pretože s príchodom novej ranked sezóny, prichádzajú aj majstrovstvá v hraní League of Legends, pod názvom League Championship (odtiaľ skratka LCS). A LCS dominuje celému dielu, pretože tento rok Riot Games zmenil mnohé pravidlá a mnohé tímy čiastočne alebo kompletne vymenili hráčsku zostavu, niektoré zmenili názvy a dokonca tu máme aj pár nováčikov z Challenger rebríčka.

Na záver sa výnimočne nevenujeme priamo hráčskej etikete, ale povieme si pár tipov a trikov ako sa pripraviť na novú sezónu a hranie ranked zápasov. Veľa šťastia a nezabudnite, že S5 začína už 21.1.2015!!!

GL&HF


 YoloQ Podcast 08 – LCS v kocke

zoloq podcast 08 lcs v kocke

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (02:28)
3. LCS 2015 (09:16)
4. Ako sa pripraviť na rankedy (30:04)
5. Here Comes Vi (45:37)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.