YoloQ Podcast #01 – Pilot

 yoloQ-podcast-01-pilot-web
Je to tu, priatelia!
Ani to toľko nebolelo a prvý diel podcastu je na svete. Prejdeme si spoločne poznámky k najnovšiemu patchu 4.18, a predstavíme si nového hrdinu menom Azir, ktorý do Ligy zavítal až z ďalekej Shurimskej púšte. A v rámci okienka o hráčskej etikete si povieme niečo o negatívnej tímovej komunikácii. Prečo? Pretože je to dôležité! :)Ospravedlňte prosím zníženú kvalitu zvuku. Závada bola zistená až dodatočne a napriek maximálnej snahe, nebolo možné všetky neduhy úspešne odstrániť.

Hudba v závere je skladba menom Shurima Will Survive od švédskej kapely Falconshield, ktorej ďakujeme za povolenie použiť ich hudbu v našom vysielaní! Ich ďalšie skladby si môžete vypočuť aj na ich web stránke.


YoloQ Podcast 01 – Pilot

yoloQ-podcast-01-pilot-grafika

1. Úvod, predstavenie (00:00)
2. Patch 4.18 (03:40)
3. Azir, Emperor of Sands (19:58)
4. Vplyvy negatívnej komunikácie (32:07)
5. Falconshield – Shurima Will Survive (45:51)

>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.