Niekedy je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť. Aj preto sme sa rozhodli spojazdniť náš vlastný YouTube kanál, na ktorom nájdete množstvo zaujímavých videí. Najdôležitejšie video série si predstavíme priamo tu a teraz:

ÚVOD DO LEAGUE OF LEGENDS

Úvod do League of LegendsSéria určená pre absolútnych začiatočníkov, ideálna pre hráčov ktorých účet ešte nie je ani na úrovni 30. Pomôže vám pochopiť najzákladnejšie princípy, potrebné pre budúci rozvoj herných mechaník a znalostí.

 

ZÁKLADY LEAGUE OF LEGENDS

Základy League of Legends

V týchto videách sa venujeme základným mechanikám, nastaveniam a princípom hry. Pri tvorbe videí sa predpokladalo, že diváci videli sériu úvodných videí a chápu základom hry, ktoré tieto videá iba rozširujú.

 

SUPPORT ANEB JAK POTAHAT

Support aneb jak potahat

Videá zamerané na rolu supporta, čiže podpory. Vhodné nie len pre tých, ktorí sa rozhodli stať majstrami supportu, ale aj pre tých nešťastníkov, ktorí sa do tejto role dostali náhodou – cez autofill.

 

MENTALITA HRÁČA

Mentalita hráča

Psychika je pre hranie hry rovnako dôležitá, ako rýchle reflexy a taktické vedomosti. Hnev a nesprávne názory často držia mnoho dobrých hráčov nižšie, akoby si zaslúžili. V týchto videách sa pozrieme na problémy v nás samotných.

 

ZÁBAVA

YoloQ MomentkyV každej hre sa občas vyskytnú chvíle, kedy sa nedá robiť nič iné ako sa smiať. O tom, že pri hraní League of Legends je takýchto momentov viac ako dosť, sa vás pokúsia presvedčiť práve tieto videá.