Tvorba podcastu a videí je časovo aj finančne náročná záležitosť. Napriek tomu, že sa držíme vízie o tom, že všetok obsah pod hlavičkou YoloQ Podcastu bude zadarmo, nebránime sa podpore z vašej strany. A nemusí to byť vždy len tá finančná… 😉

STENA LEGIEND

Stena legiend

Nefinančná podpora

Chcete nás podporiť ale vaša finančná situácia vám to nedovoľuje? To vôbec nevadí! Stačí ak sa o nás zmienite svojim najbližším. Hovorte o nás kamarátom a známym, zdieľajte našu tvorbu a pomôžte sa nám dostať medzi ľudí. Budeme vám za to nesmierne vďační.

Ako nás môžete podporiť:


Reklama a výmena bannerov

Máte vlastné stránky, vlastný YouTube kanál alebo Twitch stream? Alebo ste adminom živej Facebookovej skupiny či Twitter účtu?  Dohodnime sa na spolupráci. Výmena bannerov, odkazov na stránkach sociálnych skupín či uvedenie priamo v podcaste je taktiež solídna možnosť ako sa zviditeľniť. Pre detaily spolupráce prosím konkaktujte autora podcastu.


Sponzoring

Nebránime sa akémukoľvek sponzoringu. Uprednostnili by sme síce výrobcov piva alebo mäsokombinát, ale každá pomoc je vítaná 😛 Sponzoring v podobe krátkej reklamy na úvod alebo záver podcastu je možné vybaviť s autorom podcastu.


Finančná podpora

Všetky finančné prostriedky budú použité na náklady spojené s podcastingom a tvorbou videí – poplatky za web priestor (doména a úložný priestor), lepšie vybavenie. Ak sa vám naozaj páči to, čo robíme a máte chuť nás finančne podporiť, vopred vám za ochotu veľmi pekne ďakujeme.

Každý kto prispeje, od nás dostane:

  • osobný e-mail s poďakovaním
  • zápis na Stenu Legiend (navrchu)
  • poďakovanie v najbližšom podcaste
  • darcovia od 2.00€ dostanú vlastnoručne (v skicári) nakreslený splash art náhodného šampióna hry League of Legends
  • oznam na Facebooku