Vitajte v Kaneovej kráľovskej knižnici!

Počúvanie podcastu je síce zaujímavé a zábavné (dúfame), ale nezaškodí mať tie najdôležitejšie informácie pokope, na jednom mieste, dostupné bez zbytočného zdržiavania a namáhavého hľadania. Z tohto dôvodu vznikla táto knižnica, do ktorej postupom času budú pribúdať rôzne príručky pre hráčov hry League of Legends. Zahŕňať budú všetky oblasti hry – od základov hrania cez taktiky a stratégie až po psychologickú prípravu na hru.

Kliknutím na obrázok stiahnete zbalenú ZIP verziu, kliknutím na priamy link otvoríte PDF v novom okne priamo v prehliadači.

Veríme, že vám naše príručky pomôžu zlepšiť sa v hre a dostať sa do vašej vysnenej divízie!

KNIŽNÉ PUBLIKÁCIE

Ako sa dodstat z Bronzovej Ligy

AKO SA DOSTAŤ Z BRONZOVEJ LIGY

Príručka pre začiatočníkov v hraní hry League of Legends. PDF dokument obsahuje základné body a postupy, ktoré si musí každý hráč alebo hráčka osvojiť, ak sa chce dostať z bronzovej ligy niekam vyššie. Text sa dotýka všetkých základných aspektov tejto hry, varuje pred začiatočníckymi chybami a ponúka množstvo tipov a trikov ako sa zlepšiť v hraní a postúpiť na pomyselnom rebríčku slávy.

 

Ako sa dostať z bronzovej ligy (PDF 7,9MB)  Počet strán: 31  Publikované: 23.07.2018


MAJSTRI HEXTECHU

Publikácia obsahuje všetky dostupné informácie o Hextech craftingu (česky Magitechnickej výrobe). Na čo sa dá využiť, aké bonusy poskytuje, a v osobitnej kapitole sa venujeme tomu, ako si tento systém (aspoň čiastočne) nakloniť na svoju stranu a zabezpečiť si lepšie odmeny. Nerobte zbytočne chyby a nestrácajte drahocennú esenciu. Prečítajte si túto príručku 😉


Majstri Hextechu (PDF 6,8MB)
    Počet strán: 28     Publikované: 30.01.2017


SKROTENIE ZLÉHO MEGA GNARA

Táto brožúra je určená všetkým hráčom, ktorí majú problém so svojím vlastným toxickým správaním v hre League of Legends. Vysvetľuje ako funguje systém trestov a podorbne analyzuje faktory, ktoré hráčov vytáčajú do nepríčetnosti. Nájdete tu rozbor týchto faktorov a ich postupnú dekonštrukciu, spolu s tipmi a trikmi ako odventilovať vlastný hnev skôr, než začnete nadávať spoluhráčom a dostanete perma ban na účet.

Skrotenie zlého Mega Gnara (PDF 3,5MB)    Počet strán: 23   Publikované: 25.06.2017


ZNÁMKOVANIE V HRE LEAGUE OF LEGENDS

Dokument so všetkými známymi informáciami o fungovaní systému známkovania v hre. Dozviete sa, o čom je známkovanie a aká je jeho funkcia, vyvracia mýty a lži o tom ako funguje a popri verejne známych faktoch poskytuje tipy a triky ako si vylepšiť celkové hodnotenie a tým pádom aj výslednú známku po zápase.

 

Známkovanie v hre LoL (PDF 1,6MB)    Počet strán: 12     Publikované: 30.03.2017

AUDIO SEKCIA

Mapa Summoner's Rift - webZAČNITE SLEDOVAŤ MINI MAPU

Tento MP3 súbor si pustite počas hrania hry League of Legends. Vždy, keď sa ozve slovo „MAPA“, pozrite sa na vašu mini mapu. Naučíte sa pravidelne sledovať mapu a mať tak prehľad o stave wárd (totemov) na mape a rovnako o pohybe nepriateľa. Vhodné pre všetky divízie a role.

Začnite sledovať Minimapu (ZIP 56,1MB) Trvanie: 61 min  Publikované: 16.07.2016